Reklama

Druhowie z OSP w Krzyżu uczestniczyli w ślubie swojego kolegi

Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Krzyżu wzięli udział w uroczystości ślubnej swojego kolegi Filipa oraz jego wybranki Agnieszki. Strażacy towarzyszyli Młodej Parze podczas tego pięknego dnia, podtrzymując strażacką tradycję.
 

W dniu ślubu Filipa i Agnieszki druhowie z OSP w Krzyżu uczestniczyli w uroczystości, wspierając swojego kolegę w jednym z najważniejszych momentów życia. Po zakończeniu ceremonii strażacy utworzyli przed kościołem tradycyjny szpaler oraz wykonali strażacką bramkę.


Fot. OSP w Krzyżu 

Reklama