Reklama

Nieczynny taras widokowy w Fojutowie. Czy gmina Czersk zajmie się tym problemem?

Zdjęcia zniszczonego tarasu widokowego pokazał na sesji Rady Miejskiej w Czersku Przemysław Biesek-Talewski. – Turystów w naszym regionie jest już dużo, a ten obiekt wygląda bardzo źle – mówił.
Na sesji w Czersku radni pochylili się nad przygotowaniem gminy do sezonu turystycznego. Przewodniczący rady przygotował prezentację. Przemysław Biesek-Talewski objechał dużą część gminy i robił zdjęcia. Widać na nich niezadbane ścieżki rowerowe i elementy infrastruktury. 
Szczególnie źle wygląda taras widokowy w Fojutowie. Nie ma na nim desek. Belki są spróchniałe. – Ten obiekt jest po naszej stronie i wygląda bardzo źle – mówił Przemysław Biesek-Talewski. Dodawał, że turystów w naszym regionie jest już dużo. Fojutowo jest jednym z tych miejsc gdzie kierują się oni bardzo często. 
Obecnie obiekt jest owinięty taśmą. Nie można na niego wchodzić. Burmistrz Czerska zapewniał na sesji, że taras zostanie naprawiony. 
Fot. nadesłane 
 

Reklama