Reklama

Stypendia dla uzdolnionych uczniów z gminy Śliwice (FOTO)

Wójt gminy Śliwice Daniel Kożuch wręczył stypendia uczniom szkół podstawowych z terenu gminy, którzy zostali wyróżnieni za wysokie wyniki w nauce oraz osiągnięcia sportowe. Uroczystość odbyła się w ramach „Lokalnego programu wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży w gminie Śliwice”. 

W wydarzeniu uczestniczyli również zastępca wójta Katarzyna Daszkiewicz oraz sekretarz gminy Piotr Śpica. Stypendia otrzymali uczniowie szkół podstawowych w Śliwicach, Lińsku i Śliwiczkach, którzy swoją pracowitością, zaangażowaniem i talentem osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce oraz sukcesy sportowe. 

Fot. Gmina Śliwice

Reklama