Reklama

To było ostatnie zakończenie roku dla Elwiry Bieszke-Binnebesel (FOTO, WIDEO)

Dyrektorka Zespołu Szkół w Malachinie odchodzi na emeryturę. Kierowała placówka przez 20 lat. W tym czasie szkoła przeszła metamorfozę. W piątek, podczas zakończenia roku szkolnego, dziękowali je za to uczniowie, rodzice, nauczyciele i przedsiębiorcy.
To już ostatnia uroczystość zakończenia roku szkolnego przez Elwirę Bieszke-Binnebesel. I choć dyrektor Zespołu Szkół w Malachinie zapowiedziała, że na wrześniowym rozpoczęciu nauki jeszcze się pojawi, to już nie w takiej roli, jak dotychczas.
Odchodzącej na emeryturę dyrektorce dziękowała społeczność szkolna i ta z nią związana. Między innymi reprezentujące przedsiębiorców Anna Kloskowska i Angelika Sobkowiak. Podziękowania popłynęły też od rodziców, uczniów i nauczycieli. Wszyscy podkreślali, że w czasie pracy Elwiry Bieszke-Binnebesel szkoła bardzo się zmieniła, stając się marką w regionie.
Podczas piątkowych uroczystości wyróżniono też uczniów za sukcesy w nauce, w sporcie i za frekwencję na lekcjach. 
 

Reklama