Reklama

Ważki i Wilczki zakończyły edukację w przedszkolu „Borowiaczek” (FOTO, WIDEO)

Uczniowie zerówki pożegnali się ze śliwickim przedszkolem. W piątek odbyło się uroczyste zakończenie nauki w „Borowiaczku”.
Przedszkolaki wraz ze swoimi wychowawczyniami przygotowały występy artystyczne. Były też podziękowania dla rodziców, którzy angażowali się w życie przedszkola. Specjalnym gościem bya Ilona Kiełpińska, która mimo przejścia na emeryturę, cały czas jest bardzo związana z przedszkolem w Śliwicach.
 

Reklama